ЗА НАС

Пробивот

 • plastic coated wire mesh,chicken wire for sale,steel mesh panels,aviary mesh,steel mesh for concrete,chicken wire near me,metal wire mesh,hardware mesh,garden mesh fence,green wire fencing

yeson

ВОВЕД

Anping Yeson наоѓа во познатиот Жица Mesh град на Кина-Anping. Ние сме биле апсорбирани во висок квалитет на производство жица решетката од самиот почеток. Со брзиот развој, ние стануваме многу посилни, и ние се постави неколку гранки за различни производи. Нашите производи вклучува: заварени жица мрежа, заварени мрежа панел, зајакнување на заварени мрежа панел, проширена мрежа, плоштадот жица решетката, хексагонални жица решетката, габион решетката, алка во синџирот ограда, алуминиумска жица пребивање, нерѓосувачки челик жица решетката, железо жица, бодликава жица, и бодликава жица и сл .. Нашите производи се извезуваат во САД, Италија, Русија, Австралија, Блискиот Исток, Африка и Југоисточна Азија.

 • -
  Основана во 1990 година
 • -+
  повеќе од 10 линии за производство
 • -$
  Повеќе од 100 милиони
 • -+
  20 + производи, еден-стоп шопинг

Сертификат

Почитувај

производи

иновации

ВЕСТИ

Прва служба

 • What are the main points of installing wrought iron fence?

  There are many types of this kind of wrought iron fence, and different fence installation points are also different, we usually see many kinds. This kind of guardrail structure is relatively simple, so the installation is relatively convenient, but even if the installation is very convenient, pay...

 • What should I pay attention to during the use of the bending fence?

  3d Bending fence is also a relatively common guardrail product at present. Some people may need to purchase it. If you want to purchase this product, you should pay attention to some related issues, such as the use of Beijing-style guardrail. what? Many people have overlooked this point, and don’...

Испратете ни ја пораката до нас:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас