RRETH NESH

zbulim i madh

yeson

PREZANTIMI

Anping Yeson vendosur në famshme Wire Mesh qytetit të Kinës-Anping. Ne kemi qenë të zhytur në cilësi të lartë rrjetë teli të prodhimit që nga fillimi. Me zhvillimin e shpejtë, ne bëhemi shumë më të fortë, dhe ne kemi ngritur disa degë për produkte të ndryshme. Produktet tona përfshijnë: rrjetë teli ngjitur, ngjitur rrjetë panel, duke përforcuar ngjitur rrjetë panel, rrjetë zgjeruar, rrjetë teli katror, ​​rrjetë teli gjashtëkëndor, rrjetë xhiro, Lidhje zinxhir gardh, teli alumini tyl, rrjetë teli çelik, tela hekuri, tela me gjemba, dhe tela rroje etj .. prodhimet tona janë eksportuar në SHBA, Italia, Rusia, Australia, Mid-Mesme, Afrika, dhe Azinë Jug-Lindore.

 • -
  E themeluar në vitin 1990
 • -+
  më shumë se 10 linja prodhimi
 • -$
  Shumë se 100 milion
 • -+
  20 + produkteve, pazar One-stop

certifikatë

nder

produktet

risi

LAJME

Shërbimi i parë

 • Anti-oxidation and anti-corrosion treatment of 358 anti-climb fence

  Immersion is a kind of anti-corrosion treatment. In real life, iron or galvanized wires are exposed to the outside for a long time, especially the iron wire soaked in rainwater will rust or even rot in the near future, and then the prison fence is made of iron. Usually, when a customer purchases ...

 • What is the chain link fence?

  Chain link fence, as the name implies, is a protective net and isolation fence made of chain link fence as the net surface, which is called stadium fence. Chain link fence is made by crocheting various materials of metal wire by a chain link fence machine. It can be divided into two types: foldin...

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne